O MNE

Ahojte, Volám sa Kristína

a myslím si, že každá žena si zaslúži cítiť sa dokonalá a krásna :) Po gymnáziu a vysokej škole som dlho pôsobila na úplne inom pracovnom poli. Ale časom som ku kozmetológii inklinovala stále viac a viac a posledné roky ma presvedčili o tom, že permanentný make-up a kozmetika je to čo ma napĺňa a čomu sa chcem venovať už navždy. Viem, že toto je moja cesta.
Chcem aby ste sa ku mne tešili, aby ste si u mňa oddýchli a odchádzali odo mňa krásne a spokojné. S dokonalou pleťou, obočím aj perami.
Vďaka permanentnému make-upu sa postarám o to, aby ste sa hneď z rána po zobudení cítili dokonalé, upravené a krásne.
Dokonalý tvar obočia je základným pilierom na tvári. Dodáva jej ten správny výraz, rozžiari oči a dodá šmrnc pohľadu.
Mať plnšie, šťavnaté a zdravo vyzerajúce pery je snom mnohých z nás, a dá sa to docieliť aj bez výplní kyselinou hyalurónovou. Ponúkam vám tiež milovanú procedúru po celom svete - LAMINÁCIU obočia, aby bolo vaše obočie výraznejšie, upravenejšie a hydratovanejšie.
Kozmetické ošetrenia ušité na mieru z toho najlepšieho, čo svet kozmetológie aktuálne ponúka, kde si vyberie každá z vás. Zrelaxujete sa, oddýchnete si a odídete s vyčistenou, revitalizovanou pleťou plnou kolagénu, vitamínov a boostrov, ktoré dajú zbohom únave, pigmentovým škvrnám, jazvám po akné, aj vráskam.
Školila som sa u tých najlepších a svoje poznatky si neustále rozširujem.