Kozmetické ošetrenia


 • Základný relax
 • Kompletné hĺbkové ošetrenie na mieru s masážou
 • Ihličková antiaging mezoterapia
 • BB Glow
 • Špeciálne sezónne ošetrenia
 • Chemický peeling
 • Laminácia obočia
 • Úprava obočia s farbením
 • Ozonizácia vlasovej pokožky 


 • Základný relax - základné kozmetické ošetrenie
  Priebeh ošetrenia: odlíčenie pleti, peeling, vyčistenie pleti ultrazvukom a manuálne dočistenie, maska a denný krém. Je vhodné pre všetky typy, taktiež pre pánov, aj pre teenegerov.
  Odporúčam absolvovať  1x mesačne.

  Dĺžka procedúry: 45min
  Cena: 60€

 • Kompletné hĺbkové ošetrenie na mieru s masážou - dostanete presne to, čo vaša pleť aktuálne potrebuje.
  Hydratácia pre suchú pleť, rozjasnenie pre zašedlú pleť s kruhmi pod očami, zjemnenie rozšírených cievok, kuperózy, manuálne aj prístrojové čistenie pleti ultrazvukom, dezinfekcia pleti ozonizérom, zbavenie sa čiernych bodiek, rozšírených pórov, akné, nadmernej mazotvorby pri mastnej pleti. Dodanie vitamínov, peptidov a iných prospešných látok, aby ste mali zdravú, sviežu, čistú a krásnu pleť. Rozprúdenie lymfy a naštartovanie vlastného kolagénu vďaka masáži tváre, krku a dekoltu.
  Úžasné séra, boostre, masky, krémy, aj horúce uteráčiky sú súčasťou ošetrenia.

  Dĺžka procedúry: 75min/ 90min 
  Cena: 75€/ 85€

 • Ihličková antiaging mezoterapia - mezoterapeutická revitalizácia a omladenie pleti, nazývané aj microneedling. Začnime spolu efektívny boj proti vráskam!
  Priebeh ošetrenia: odlíčenie pleti, exfoliácia, manuálne aj hĺbkové čistenie ultrazvukom, ozonizácia pleti, mezoterapia s dermaperom, zapracovanie kombinácie sér s kyselinou hyalurónovou, kolagénová maska s botox efektom, alebo spevňujúca alginátová maska, sérum, očný krém a denný krém.
  Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti bez akútnych zápalov, ktoré by si vyžadovali lekársku starostlivosť. Ideálne pre ženy a mužov vo veku 40+ .
  Mezo-kúru je ideálne absolvovať pravidelne, 1-2x mesačne.

  Dĺžka procedúry: 60min
  Cena: 75€

 • BB Glow - antiagingové ošetrenie na zjednotenie tónu pleti s efektom BB krému. Ak sa príliš nelíčite, máte radi maximálne jemný make-up alebo BB krém, ktorý len zjednotí farbu vašej pleti, toto je ošetrenie pre vás.
  Priebeh ošetrenia: odlíčenie pleti, exfoliácia, manuálne aj hĺbkové čistenie ultrazvukom, zapracovanie séra podľa typu pleti za pomoci derma pera, zapracovanie druhého séra na zjednotenie tónu farby pleti/ efekt BB krému (make-upu), jemná hydratačná sheetová maska a denný krém.
  Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti bez akútnych zápalov, ktoré by si vyžadovali lekársku starostlivosť. Ideálne pre ženy vo veku 30+.
  Pre dokonalý efekt nutnosť absolvovať ošetrenie pravidelne 1-2x mesačne.

  Dĺžka procedúry: 75min
  Cena: 75€

 • Chemický peeling - vhodná doba na ošetrenie je v mesiacoch november - marec.
  Jemné odstránenie starej, vrchnej a zrohovatenej nečistej vrstvy kože, za pomoci ovocných kyseliniek, vďaka čomu sa pokožka samoobnoví, naštartuje regeneračné procesy pre ňu prirodzené a vo výsledku bude vyzerať zdravšie, čistejšie a žiarivejšie. Chemický peeling vyhladí jemné vrásky, odstráni akné, rozšírené póry, jazvičky, zjednotí celkový odtieň pleti, odstráni hyperpigmentácie, spevní a zvýši elasticitu pleti.

  Počas procedúry môžete cítiť jemné pálenie, pichanie, brnenie, ktoré odoznie po pár minútach.
  1-2 dni po zákroku sa vaša pleť môže jemne šupinkovať. Regenerácia pleti trvá vždy cca 1 týždeň, počas ktorého je NUTNÉ POUŽÍVAŤ SPF OCHRANU!

  Pre klientky a klientov, ktorý chodia na kozmetické ošetrenia pravidelne je chemický peeling dokonalá prevencia a celková regenerácia a očista "znovuzrodenie" pleti, ktoré dosiahneme jedným sedením po lete a druhým sedením po zime.
  Ak riešime problém - nutnosťou je kúra. Tá zahŕňa minimálne 3-4 sedenia, s odostupom 7-10 dní.
  Kúru pri problematickej pleti je vhodné absolvovať 2x do roka, pred zimou a po zime.

  Dĺžka procedúry: 60min
  Cena: 60€
  Kúra 3 ošetrení: 159€
  Kúra 4 ošetrení: 199€

 • Laminácia obočia
 • Cieľom laminácie je upraviť neposlušné obočie, definovať mu tvar, dodať výraz a farbu, a to absolútne bezbolestnou metódou. Laminácia patrí k najmodernejším technikám úpravy obočia a vďaka keratínovej výžive podporuje aj jeho rast. Chĺpky po laminácii pôsobia husto a prirodzene akoby boli v tomto momente učesané. Procedúra je vhodná pre nesprávne rastúce, nepoddajné, hrubé alebo točiace sa chĺpky. Alebo naopak, ak máte tenučké obočie a potrebujete opticky zväčšiť jeho objem. Takto zafixované obočie vám vydrží 4 týždne. Vhodná je pre každý typ pleti a pre každé obočie s vlastnými chĺpkami.

  Dĺžka procedúry: 60min
  Cena: 40€ 


 • Ozonizácia vlasovej pokožky - revitalizuje pokožku hlavy reguluje mastnotu, podporuje rast vlasov, zabraňuje vypadávaniu vlasov.
  Absolútne bezbolestné ošetrenie.
  Vhodné ak vás trápi: príliš mastná pokožka, lupiny, seborea, svrbenie hlavy, vypadávanie vlasov, zničené, krehké a oslabené vlasy
  Špeciálne elektródy ozonizéra v tvare hrebeňa sa priložia na pokožku ošetrovanej lokality a masážnymi pohybmi sa posúvajú po povrchu pokožky aj vlasu. Vzniknutý elektrický výboj dráždi nervové zakončenia a stimuluje fyzikálne a chemické podnety v pokožke, čím dochádza k rozšíreniu kapilár, zlepšeniu prekrvenia. Ozonizér má protizápalové a dezinfekčné účinky. Ozonizér sa môže použiť aj pri ekzémoch, akné a psoriáze. Vhodný je na všetky zápalové procesy, ktoré upokojí.
  Ak riešime problém - je dobré prísť na ozonizáciu vlasovej pokožky aspoň 1-2x týždenne, minimálne
   6-10x po sebe, aby mala kúra výsledok.
  Ako prevenciu odporúčam toto doplnkové ošetrenie kombinovať s akýmkoľvek iným kozmetickým ošetrením raz za 1-2 mesiace.
  Vhodná je kombinácia s lamináciou, mezoterapiou, či relaxačným ošetrením.

  Dĺžka procedúry: 30 min
  Cena: 35€