Kozmetické ošetrenia

 - Základný relax
- Kompletné hĺbkové ošetrenie na mieru s masážou
- Ihličková antiaging mezoterapia
- BB Glow
- CARBON
 PEEL - hĺbkové ošetrenie pleti LASEROM
- Chemický peeling
-
 Špeciálne sezónne ošetrenia
- Laminácia obočia
- Úprava obočia s farbením
- Ozonizácia vlasovej pokožkyZákladný relax

- základné kozmetické ošetrenie

Priebeh ošetrenia: odlíčenie pleti, peeling, vyčistenie pleti ultrazvukom a manuálne dočistenie, maska a denný krém.
Je vhodné pre všetky typy pleti, taktiež pre pánov, aj pre teenegerov.

Odporúčam absolvovať 1x mesačne.

Dĺžka procedúry: 45min
Cena: 60€  


Kompletné hĺbkové ošetrenie na mieru s masážou
tváre, krku a dekoltu
- dostanete presne to, čo vaša pleť aktuálne potrebuje.

Hydratácia pre suchú pleť, rozjasnenie pre zašedlú pleť s kruhmi pod očami, zjemnenie rozšírených cievok, kuperózy, manuálne aj prístrojové čistenie pleti ultrazvukom, dezinfekcia pleti ozonizérom, zbavenie sa čiernych bodiek, rozšírených pórov, akné, nadmernej mazotvorby pri mastnej pleti.
Dodanie vitamínov, peptidov a prospešných látok pre zdravú, sviežu a čistú pleť.
Rozprúdenie lymfy a naštartovanie vlastného kolagénu vďaka masáži tváre, krku a dekoltu.
Úžasné séra, boostre, masky, krémy, aj horúce uteráčiky sú súčasťou ošetrenia.

Ak si prajete maximálny oddych a hýčkanie, 2 hodinový termín je DOKONALOSŤ!
Pri 120 minútovom termíne zapracuvávam o jedno sérum do pleti viac, o jednu masku viac, venujem sa dlhšie masáži tváre/krku/dekoltu za použitia rollerov, kryštálov, chladivých masážnych hlavíc, aj tlakových loptičiek, plus masáži a zábalu rúk.

Dĺžka procedúry: 75-90min / 120min
Cena: 75€/ 90€


Ihličková antiaging mezoterapia
- mezoterapeutická revitalizácia a omladenie pleti, nazývané aj microneedling. Začnime spolu efektívny boj proti vráskam!

Priebeh ošetrenia: odlíčenie pleti, exfoliácia/ peeling, manuálne aj hĺbkové čistenie ultrazvukom, ozonizácia pleti, mezoterapia s dermaperom, zapracovanie kombinácie sér s kyselinou hyalurónovou, kolagénová maska s botox efektom, alebo spevňujúca alginátová maska, sérum, očný krém a denný krém.
Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti bez akútnych zápalov, ktoré by si vyžadovali lekársku starostlivosť. Ideálne pre ženy a mužov vo veku 40+ .

Mezo-kúru je ideálne absolvovať pravidelne, 1-2x mesačne.

Dĺžka procedúry: 60min
Cena: 75€


BB Glow
- antiagingové ošetrenie na zjednotenie tónu pleti s efektom BB krému.

Ak sa príliš nelíčite, máte radi  jemný make-up alebo BB krém, ktorý zjednotí farbu vašej pleti, toto je ošetrenie pre vás.
Priebeh ošetrenia: odlíčenie pleti, exfoliácia/ peeling, manuálne aj hĺbkové čistenie ultrazvukom, zapracovanie séra podľa typu pleti za pomoci derma pera, zapracovanie druhého séra na zjednotenie tónu farby pleti/ efekt BB krému (make-upu), jemná hydratačná sheetová maska a denný krém.
Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti bez akútnych zápalov, ktoré by si vyžadovali lekársku starostlivosť. Ideálne pre ženy vo veku 30+.

Pre dokonalý efekt nutnosť absolvovať ošetrenie pravidelne 1-2x mesačne.

Dĺžka procedúry: 75min
Cena: 75€


CARBON PEEL

 - Unikátny peeling LASEROM pre zamatovú pleť. BEZBOLESTNÉ ošetrenie s viditeľným účinkom IHNEĎ.

- Nazývaný je aj Hollywoodsky peeling, práve vďaka okamžitému citeľnému aj viditeľnému výsledku. Obľúbený je na absolvovanie pred plesom, svadbou, eventom...

Revolučná liečbu laserom je veľmi prospešná pre každý typ pleti, obzvlášť veľmi dobre účinkuje na pleť s čiernymi bodkami, zväčšenými pórmi, mastnú kožu či na pleť s akné.

Carbon Peel je tiež vynikajúcim spôsobom na celkové výdatné osvieženie tváre. Poskytuje okamžitý efekt ako po občerstvujúcom spánku. Zanecháva pokožku jemnejšiu a pevnejšiu.

A čo je najväčší benefit, na tvári nie je po zákroku nič rušivé vidieť, tvár NIE JE červená a nevyžaduje žiadnu rekonvalescenciu.

Priebeh ošetrenia:

  • Tvár sa dôkladne odlíči, vyčistí a tonizuje.
  • Nanesie sa na ňu tekutý uhlík.
  • Príde na rad Q-switched LASER, ktorého svetlo je priťahované k uhlíkovým časticiam. Ten ničí uhlík a ním odoberá odumreté bunky kože, kontaminanty a mastnotu.
  • Na záver ošetrenia aplikujem pleťovú masku a krém s SPF ochranou

Detailne:
1. Vyčistenie

Uhlík má schopnosť absorbovať hĺbkovú mastnotu a nečistoty v póroch. Keď prechádza laser ošetrovanou oblasťou - pohlcuje všetok nežiadúci maz a nečistotu.

2. Exfoliácia

Vzhľadom na to, že uhlík je zameraný laserom, odstraňuje odumreté kožné bunky, komedóny a účinne exfoliuje pokožku. Výsledkom je jemnejšia, hladšia, žiarivá pokožka so zredukovanými pórmi.

3. Omladenie

Uhlíkový peeling sa zameriava aj na hlbšie vrstvy pokožky a stimuluje tak produkciu kolagénu. Tým sa pokožka spevňuje, eliminujú sa jemné linky a vrásky. Pleť sa prirodzene napne a je žiarivejšia.

4. Odstránenie akné a mastnej pleti

Teplo produkované uhlíkovým peelingom ničí baktérie spôsobujúce akné a takisto redukuje nadmerné premasťovanie pokožky, čo vedie k zmenšovaniu pórov.


Po ošetrení CARBON PEEL:

2-3 týždne PO je nutné používať krém s SPF faktorom/ krém na opaľovanie, čím zabezpečíte zvýšenú ochranu pred slnečným žiarením.

Produkty na líčenie a kozmetiku sa môžu použiť pokojne už v nasledujúci deň.

Výsledky sú viditeľné už po prvom peelingu, ale pre znásobenie účinku odporúčam opakovanie v pravidelných odstupoch 4 týždňov. Pri problematickej pleti po 3 týždňoch. Ošetrenie možno aplikovať celoročne.

Dĺžka procedúry: 45min
Cena: 70€Chemický peeling
- vhodná doba na ošetrenie je v mesiacoch november - marec.

Jemné odstránenie starej, vrchnej a zrohovatenej nečistej vrstvy kože, za pomoci ovocných kyseliniek, vďaka čomu sa pokožka samoobnoví, naštartuje regeneračné procesy pre ňu prirodzené a vo výsledku bude vyzerať zdravšie, čistejšie a žiarivejšie.
Chemický peeling vyhladí jemné vrásky, odstráni akné, rozšírené póry, jazvičky, zjednotí celkový odtieň pleti, odstráni hyperpigmentácie, spevní a zvýši elasticitu pleti.
Počas procedúry môžete zhruba v jej polovici cítiť jemné pálenie, pichanie, brnenie, ktoré odoznie po pár minútach.
1-2 dni po zákroku sa vaša pleť môže jemne šupinkovať. 
1 týždeň po chemickom peelingu je NUTNÉ POUŽÍVAŤ SPF OCHRANU.

Vaša pleť po chemickom peelingu u mňa NEBUDE SPÁLENÁ, nebude červená, nebude sa doslova zvliekať z kože, nebude opuchnutá, ani iným spôsobom viditeľlne poškodená!

- Pre klientky a klientov, ktorý chodia na kozmetické ošetrenia pravidelne je chemický peeling dokonalá prevencia a celková regenerácia a očista "znovuzrodenie" pleti, ktoré dosiahneme jedným sedením po lete a druhým sedením po zime.

- Ak riešime problém - nutnosťou je kúra. Tá zahŕňa minimálne 3-4 sedenia, s odstupom 7-10 dní. Kúru pri problematickej pleti je vhodné absolvovať 2x do roka, pred zimou a po zime.

Dĺžka procedúry: 60min
Cena: 60€

Kúra 3 ošetrení: 159€
Kúra 4 ošetrení: 199€


Špeciálne sezónne ošetrenia podľa ročných období
- aktuálnu ponuku nájdete vždy na mojich sociálnych sieťach

facebook: Kristina_beauty_art

instagram: @kristina.beauty.artLaminácia obočia

Cieľom laminácie je upraviť neposlušné obočie, definovať mu tvar, dodať výraz a farbu, a to absolútne bezbolestnou metódou. Laminácia úatrí k najmodernejším technikám úpravy obočia a vďaka keratínovej výžive podporuje aj jeho rast. Chĺpky po laminácii pôsobia husto a prirodzene akoby boli v tomto momente učesané.

Procedúra je vhodná pre nesprávne rastúce, nepoddajné, hrubé alebo točiace sa chĺpky. Alebo naopak, ak máte tenučké obočie a potrebujete opticky zväčšiť jeho objem.

Takto zafixované obočie vám vydrží 4 týždne. Vhodná je pre každý typ pleti a pre každé obočie s vlastnými chĺpkami.

Dĺžka procedúry: 60min
Cena: 40€


Ozonizácia vlasovej pokožky
- revitalizuje pokožku hlavy, reguluje mastnotu, podporuje rast vlasov, zabraňuje vypadávaniu vlasov

Absolútne bezbolestné ošetrenie. Vhodné ak vás trápi:

- príliš mastná pokožka
- lupiny
- seborea
- svrbenie hlavy
- vypadávanie vlasov
- zničené, krehké a oslabené vlasy

Špeciálne elektródy ozonizéra v tvare hrebeňa sa priložia na pokožku ošetrovanej lokality a masážnymi pohybmi sa posúvajú po povrchu pokožky aj vlasu. Vzniknutý elektrický výboj dráždi nervové zakončenia a stimuluje rôzne fyzikálne a chemické podnety v pokožke, čím dochádza k rozšíreniu kapilár, zlepšeniu prekrvenia. Ozonizér má protizápalové a dezinfekčné účinky, sťahuje rozšírené póry, urýchľuje hojenie pokožky, hydratuje, spevňuje steny ciev. Ozonizér sa môže použiť aj pri ekzémoch, akné a psoriáze. Vhodný je na všetky zápalové procesy, ktoré upokojí.

Ak riešime problém - je dobré prísť na ozonizáciu vlasovej pokožky aspoň 1-2x týždenne, minimálne 6-10x po
sebe, aby mala kúra výsledok.

Ako prevenciu odporúčam toto doplnkové ošetrenie kombinovať s akýmkoľvek iným kozmetickým ošetrením
raz za 1-2 mesiace.  Vhodná je kombinácia s lamináciou, mezoterapiou, či relaxačným ošetrením.

Dĺžka procedúry: 30 min.
Cena: 35€