Doplnkové ošetrenia

ULTRAZVUKOVÉ ČISTENIE PLETI 

Ultrazvukové čistenie tváre sa líši od všetkých ostatných metód v takmer úplnej absencii negatívnych charakteristík. Priebeh ošetrenia: Ide o hĺbkový a jemný proces čistenia pórov od mastnoty a nečistôt. Počas procedúry vás zbavím aj čiernych bodiek. Mimické vrásky
sú na tvári dobre vyhladené, pleť sa stáva hladšou, pevnejšou
a sviežejšou, ultrazvuk ďalej zlepšuje elasticitu a zvyšuje celkový tonus pokožky; dochádza k celkovému estetickému zlepšeniu tváre. Pod vplyvom ultrazvukových vĺn odstránime stratum corneum pokožky. V dôsledku peelingu nezostáva na pokožke začervenanie alebo opuch. Procedúra je bezbolestná a nemá žiadne vedľajšie účinky. Frekvencia: Počet procedúr závisí od celkového stavu štruktúry kože a jej typu. Mastná pleť potrebuje čistenie ultrazvukom aspoň raz za mesiac, suchá raz za tri mesiace. 
Ultrazvukové čistenie pleti je zakomponované v ošetreniach RELAX, RELAX PLUS, MEZOTERAPIA, BB GLOW / podľa požiadaviek a potrieb klientky. 


OZONIZÁCIA POKOŽKY HLAVY / VLASOVEJ POKOŽKY 

✔️ revitalizuje pokožku hlavy
✔️ reguluje mastnotu
✔️ podporuje rast vlasov
✔️ zabraňuje vypadávaniu vlasov

Absolútne bezbolestné ošetrenie. Vhodné ak vás trápi:

- príliš mastná pokožka
- lupiny
- seborea
- svrbenie hlavy
- vypadávanie vlasov
- zničené, krehké a oslabené vlasy

Špeciálne elektródy ozonizéra v tvare hrebeňa sa priložia na pokožku ošetrovanej lokality a masážnymi pohybmi sa posúvajú po povrchu pokožky aj vlasu. Vzniknutý elektrický výboj dráždi nervové zakončenia a stimuluje rôzne fyzikálne a chemické podnety v pokožke, čím dochádza k rozšíreniu kapilár, zlepšeniu prekrvenia. Ozonizér má protizápalové a dezinfekčné účinky, sťahuje rozšírené póry, urýchľuje hojenie pokožky, hydratuje, spevňuje steny ciev. Ozonizér sa môže použiť aj pri ekzémoch, akné a psoriáze. Vhodný je na všetky zápalové procesy, ktoré upokojí.

Ak riešime problém - je dobré prísť na ozonizáciu vlasovej pokožky aspoň 1-2x týždenne, minimálne 6-10x po
sebe, aby mala kúra výsledok.

Ako prevenciu odporúčam toto doplnkové ošetrenie kombinovať s akýmkoľvek iným kozmetickým ošetrením raz za 1/2/3 mesiace.

Vhodná je kombinácia s lamináciou, mezoterapiou, či relaxačným ošetrením.

Dĺžka procedúry: 30 min.
Cena: 30€