Doplnkové ošetrenia

ULTRAZVUKOVÉ ČISTENIE PLETI 

Ultrazvukové čistenie tváre sa líši od všetkých ostatných metód v takmer úplnej absencii negatívnych charakteristík. Priebeh ošetrenia: Ide o hĺbkový a jemný proces čistenia pórov od mastnoty a nečistôt. Počas procedúry vás zbavím aj čiernych bodiek. Mimické vrásky
sú na tvári dobre vyhladené, pleť sa stáva hladšou, pevnejšou
a sviežejšou, ultrazvuk ďalej zlepšuje elasticitu a zvyšuje celkový tonus pokožky; dochádza k celkovému estetickému zlepšeniu tváre. Pod vplyvom ultrazvukových vĺn odstránime stratum corneum pokožky. V dôsledku peelingu nezostáva na pokožke začervenanie alebo opuch. Procedúra je bezbolestná a nemá žiadne vedľajšie účinky. Frekvencia: Počet procedúr závisí od celkového stavu štruktúry kože a jej typu. Mastná pleť potrebuje čistenie ultrazvukom aspoň raz za mesiac, suchá raz za tri mesiace. 
Ultrazvukové čistenie pleti je zakomponované v ošetreniach RELAX, RELAX PLUS, MEZOTERAPIA, BB GLOW / podľa požiadaviek a potrieb klientky. 

OZONIZÁCIA PLETI 

Ozón je najsilnejšia prírodná dezinfekčná látka a má silný a rýchly účinok na rôzne patogénne mikroorganizmy ako baktérie, vírusy, huby, ktoré ničí. Priebeh ošetrenia: Po odlíčení a očistení pokožky
a prípadnom hĺbkovom čistení (manuálnom, alebo ultrazvukom)
sa aplikuje krémový alebo enzymatický píling. Následne sa elektródy ozonizéra priložia na pokožku ošetrovanej lokality a masážnymi pohybmi sa posúvajú po povrchu. Vzniknutý elektrický výboj dráždi nervové zakončenia a stimuluje rôzne fyzikálne a chemické podnety v pokožke, čím dochádza k rozšíreniu kapilár, zlepšeniu prekrvenia. Ozonizér má protizápalové a dezinfekčné účinky, sťahuje rozšírené póry, urýchľuje hojenie pleti, hydratuje, spevňuje steny ciev . Ozonizér sa môže použiť aj pri ekzémoch, akné a psoriáze. Vhodný je na všetky zápalové procesy, aj pre mastnú pleť.
Ozónizácia pokožky hlavy - hojivo a dezinfekčne pôsobí na podráždenú vlasovú pokožku. Používa sa pri pocitoch svrbenia, pri lupinách, seborei, aj pri veľmi mastiacich sa vlasoch.
Cena: 30€/ Trvanie: 15-20min.